Popis smjerova i fakulteta grčkih sveučilišta

Popis smjerova i fakulteta grčkih sveučilišta

taj znanstveni dio humanističkih, pravnih i društvenih znanosti

FAKULTETI I ODJELJENJA SVEUČILIŠTA

1. Engleski jezik i filologija (Atena) 2. Engleski jezik i filologija (Solun) 3. Francuski jezik i filologija (Atena) 4. Francuski jezik i filologija (Solun) 5. Filozofija, pedagogija, psihologija (Atena) 6. Njemački jezik i filologija (Atena) 7. Njemački jezik i filologija (Solun) 8. Talijanski jezik i filologija (Solun) 9. Talijanski jezik i filologija (Atena) 10. Jezik, filologija i kultura Crnog mora zemlje (Komotini) 11. Teologija (Atena) 12. Teologija (Solun) 13. Socijalna teologija (Atena) 14. Pastoralna i socijalna teologija (Solun) 15. Filozofija, pedagogija i psihologija (Atena) 16. Filozofija, pedagogija i psihologija ( Ioannina) 17. Filozofija, pedagogija, (Solun) 18 Filozofija i društvene znanosti (Kreta) 19. Filozofija (Patra) 20. Filologija (Ioannina) 21. Filologija (Kreta) 22. Filologija (Atena) 23. Filologija (Solun) 24 Filologija (Patra) 25. Filologija (Kalamata) 26. Grčka filologija (Komotini ) 27. Povijest i arheologija (Solun) 28. Povijest i arheologija (Ioanni n) 29. Povijest i arheologija (Atena) 30. Povijest i arheologija (Kreta) 31. Povijest, arheologija i socijalna antropologija (Volos) 32. Povijest, arheologija i upravljanje kulturnim resursima (Kalamata) 33. Povijest (Kerkyra) 34. Povijest i etnologija (Komotini) 35. Jurisprudencija (Komotini) 36. Jurisprudencija (Atena) 37. Jurisprudencija (Solun) 38. Kazališna umjetnost (Patras) 39. Kazališna umjetnost (Atena) 40. Kazališna umjetnost (Navplio) 41. Kazališna umjetnost (Solun)) 42. Kinematografija (Solun) 43. Obrazovna i javna politika (Solun) 44. Javna i obrazovna politika (Korint) 45. Javna politika (Atena) 46 Arhivistika i knjižničarstvo (Kerkyra) 47. Međunarodne i europske znanosti (Pirej) 48 Međunarodne i europske znanosti (Atena) 49. Političke znanosti (Kreta) 50. Političke znanosti (Solun) 51. Političke znanosti (Komotini) 52. Političke znanosti i javna uprava (Atena ) 53. Javna uprava (Atena) 54. Političke znanosti i povijest (Atena) 55. Političke znanosti i međunarodni odnosi (Korint) 56. Mediteranske znanosti (Rodos) 57. Sociologija (Atena) 58. Sociologija (Kreta) 59. Sociologija ( Mitilena) 60. Socijalna antropologija (Atena) 61. Socijalna antropologija i povijest (Mitilena) 62 Javna uprava (Komotini) 63. Komunikacije i mediji (Atena) 64. Mediji i kultura (Atena) 65. Novinarstvo i mediji (Solun) 66. Balkanske znanosti (Florina) 67. Balkanske, slavenske i orijentalne znanosti (Solun) 68 Slavenske znanosti (Atena) 69. Turske i moderne azijske znanosti (Atena) 70. Filozofija, pedagogija i psihologija (Atena) 71. Psihologija (Kreta) 72. Psihologija (Atena) 73. Psihologija (Solun) 74. Strani jezici, prevoditelji i specijalizacija za prevođenje (Kerkyra) 75. Strani jezici, prevoditelji i tumačenje-specijalizacija za španjolski jezik i kulturu (Kerkyra) 76. Znanosti o fizičkoj kulturi i sport (Solun) 77. Znanosti o tjelesnoj kulturi i sportu (Trikala) 78. Znanosti o fizičkoj kulturi i sportu (Serres) 79. Fizička kultura i sportske znanosti (Atena) 80. Fizička kultura i sportske znanosti (Komotini) 81. Specijalno obrazovanje pedagogija (Volos) 82. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Kreta) 83. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Volos) 84. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Atena) 85. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Ioannina) 86. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Patras) 87. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Aleksandropol) 88. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Rodos) 89. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Kreta) 90. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Florina) 91. Predškolsko obrazovanje i odgoj (Atena) 92. Znanosti predškolskog obrazovanja i odgoja (Solun) 93. Znanosti o predškolskom odgoju i obrazovanju (Aleksandropol) 94. Znanosti o predškolskom odgoju i obrazovanju i planiranju (Rodos) 95. Pedagogija predškolskog odgoja i obrazovanja 9Volos) 96. Pedagogija predškolskog odgoja (Kreta) 97. Pedagogija odgoja i obrazovanja djece (Ioannina) 98. Znanosti o predškolskom odgoju i obrazovanju Tania (Patra) 99. Pedagogija odgoja i obrazovanja za djetinjstvo (Florina) 100. Glazbene znanosti (Kerkyra) 101. Glazbene znanosti (Atena ) 102. Glazbene znanosti (Solun) 103. Glazbene znanosti i umjetnost (Solun) 104. Metodologija, povijest i teorija znanosti (Atena) 105. Tehnologije kulture i komunikacije (Mitilena) 106. Tehnologija zvuka i slike (Kerkyra) 107 Upravljanje resursima kulture i novim tehnologijama (Agrinio) 108. Povijest i teorija umjetnosti (Atena)

. znanstveni odjeljak egzaktnih znanosti

FAKULTETI I ODJELJENJA SVEUČILIŠTA

1. primijenjena matematika (Kreta) 2. Pomorske znanosti (Mitilena) 3. Statistika i aktuarska-financijsko-ekonomska matematika 4. Statistika (Atena) 5. Matematika (Ioannina) 6. Matematika (Patras) 7 Matematika (Kreta) 8. Matematika (Samos) 9. Matematika (Solun) 10. Matematika 9 Atena) 11. Fizika (Ioannina) 12. Fizika (Patre) 13. Fizika (Kreta) 14. Fizika (Atena)) 15. Fizika (Solun) 16. Kemija (Ioannina) 17. Kemija (Patra) 18. Kemija (Kreta) 19. Kemija (Atena) 20. Kemija (Solun) 21. Geologija (Patra) 22. Geologija i okoliš (Atena) 23. Geologija (Solun) 24. Geografija (Methilini) 25. Geografija (Atena) 26. Fizička kultura i sportske znanosti (Solun) 27. Fizička kultura i sportske znanosti (Trikala) 28. Fizička kultura i sportske znanosti (Serres) 29. Znanosti o fizička kultura i sport (Atena) 30. Znanosti o tjelesnoj kulturi i sportu (Komotini) 31. Pedagogija defektologije (Volos) 32. Pedagogija prim arijsko obrazovanje (Kreta) 33. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Volos) 34. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Atena) 35. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Ioannina) 36. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Patras) 37. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Alexa Ndropolis ) 38. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Rodos) 39. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Solun) 40. Pedagogija osnovnog obrazovanja (Florina) 41. Predškolsko obrazovanje i odgoj (Atena) 42. Znanosti predškolskog obrazovanja (Solun) 43. Znanosti o predškolski odgoj (Aleksandropol) 44. Znanosti predškolskog odgoja i planiranja obrazovanja (Rodos) 45. Pedagogija predškolskog odgoja (Volos) 46. Pedagogija predškolskog odgoja (Kreta) 47. Pedagogija odgoja i obrazovanja djece (Ioannina) 48. Znanosti predškolskog odgoja i odgoj (Patra) 49. Pedagogija odgoja i obrazovanja za djetinjstvo (Florina) 50. Glazbene znanosti (Kerkyra) 51. Glazbene znanosti (Atena) 52. Glazbene znanosti (Solun) 53. Glazbene znanosti i umjetnost (Solun) 54. Metodologija, H istorija i teorija znanosti (Atena) 55. I matografija (Solun) 56. Obrazovna i javna politika (Solun) 57. Javna i obrazovna politika (Korint) 58. Biologija (Patras) 59. Biologija (Kreta) 60. Biologija (Atena ) 61. Biologija (Solun) 62. Primijenjena matematika i fizika (Atena) 63. Tehnika, znanost o materijalima (znanost o materijalima) (Ioannina) 64. Znanost o materijalima i tehnologija (Kreta) 65. Znanost o materijalima (znanost o materijalima) (Patras) 66 . Poljoprivredna proizvodnja (Atena) 67. Stoka i melioracija (Atena) 68. Poljoprivreda i biotehnologija (Atena) 69. Prehrambena tehnologija (Atena) 70. Iskorištavanje prirodnih resursa i poljoprivredna mehanizacija (Atena) 71. Poljoprivreda (Solun) 72. Šumarstvo i prirodno okruženje (Solun) 73. Poljoprivreda, prerada hrane i poljoprivredni resursi (Volos) 74. Poljoprivreda, ihtiologija i vodena okolina (Volos) 75. Okoliš i ekologija (Mitilena) 76. Digitalni sustavi (Pirej) 77. Informatika ( Athen s) 78. Informatika (Ioannina) 79. Informatika (Solun) 80. Informatika (Pirej) 81. Informatika (Kerkyra) 82. Informatika i telekomunikacije (Atena) 83. Informatika i telematika (Atena) 84. Informatika za biomedicinu (Lamida) 85. Inženjerstvo informacijskih i komunikacijskih sustava (Samos) 86. Informatika i telekomunikacije (Kozani) 87. Računarstvo (Kreta) 88. Računalna tehnologija i znanosti (Tripoli) 89. Primijenjena informatika (Solun) 90. Komunikacijske znanosti i tehnologija (Tripoli)

. znanstveni odjeljak zdravstvenih znanosti

FAKULTETI I ODJELJENJA SVEUČILIŠTA

1. Medicinska (Ioannina) 2. Medicinska (Patra) 3. Medicinska (Aleksandropol) 4. Medicinska (Kreta) 5. Medicinska (Larissa) 6. Medicinska (Atena) 7. Medicinska (Solun) 8 Stomatologija (Atena) 9. Stomatologija (Solun) 10. Njega (Atena) 11. Njega (Sparta) 12. Veterinarska medicina (Solun) 13. Veterinarska medicina (Karditsa) 14. Dijetetika i prehrana (Atena) 15. Dijetetika i prehrana (Limnos) 16. Molekularna biologija i genetika (Aleksandropol) 17. Farmacija (Patra) 18. Farmacija (Atena) 19. Farmacija (Solun) 20. Biologija (Patra) 21. Biologija (Kreta) 22. Biologija (Atena) 23. Biologija (Solun) 24. Biotehnologije i njihova primjena (Ioannina) 25. Biokemija i biotehnologija (Larisa)

taj znanstveni odjeljak tehnoloških znanosti

Članci populacije.
Skijalište Elbrus 2020.-2021

Ako želite posjetiti jezera Kabardino-Balkaria, važno je znati po čemu se razlikuju i koja ih obilježja položaja i zemljopisa međusobno razlikuju.

  • . 21 minute
Odmor na teritoriji Kamčatke zimi 2020.-2021.: Kamo ići i što vidjeti

Kamčatka je izvrsno odredište za sve! Pješačite svojom Kamčatkom: vulkani, gejziri i Tihi ocean Svidjet će vam se bez sumnje, požurite putovati s nama!

  • . 24 minute
Koristimo kolačiće
Koristimo kolačiće kako bismo osigurali da vam dajemo najbolje iskustvo na našoj web stranici. Korištenjem web stranice pristajete na naše korištenje kolačića.
Dopustite kolačiće.